HINNAD

MIDA MA KLÕPSIN?

Pildistan perepilte, portreesid, loodust, üritusi, kinnisvara, aerovõtteid jne. Pulmalistele on hinnad allpool välja toodud, teiste soovide jaoks palun võtke ühendust kontakt lehe kaudu 🙂

REGISTREERIMINE

300 €

 • registreerimine
 • ilupiltide sessioon
 • Suured failid plaadil

Kontakt

VEEL PIDU EI PANE

500 €

 • ettevalmistusest
 • kuni peo alguseni
 • grupipildid
 • Suured failid plaadil

Kontakt

TÄIS LAKS

850 €

 • ettevalmistusest
 • kuni keskööni
 • 500-600 pilti
 • Suured failid plaadil

Kontakt

KLIENDID RÄÄGIVAD

TRIINU ja KASPAR31.07.2015

Super pildid, aitäh!!!
Me oleme taaskord niiiiiiiiiiiiiiii rahul ja õnnelikud nende kaunite hetkeda jäädvustamise eest!
Tagasiside külalistelt on ainult ülivõrdes. AITÄH veelkord!

KALLI ja MAAREK06.06.2014

On ääretult hea meel, et just Sina, Valmar, tulid meie imelist päeva pildistama! Ausalt öeldes ei jätku isegi sõnu Sinu ja Sinu töö kirjeldamiseks- piltidel ei ole mitte ainult inimesed ja detailid, vaid oled suutnud ka täpselt selle emotsiooni ja olustiku pildile tuua! Sinuga koos pildistamine on lõbus ja mis peamine, et suudad luua vaba ja meeldiva õhkkonna. Oled suurepärane inimene ja fotograaf! Oleme väga tänulikud ja SUUR AITÄH, et tegid imeilusad pildid, märkasid pisikesi, kuid olulisi detaile ja õigeid hetki ning andsid suure panuse meie tähtsa päeva õnnestumisele! Kindlasti peatse kohtumiseni!

NETE ja MAREK16.05.2013

Fotograaf – just nii võib nimetada Valmarit, keda oli au paluda jäädvustama meie tagasihoidlikku tseremooniat. Talle on omane kõik, et olla oma ameti vääriline – ta on suhtlemisaldis ja sõbralik, kunstimeelt on talle antud paras ports ning oskab tabada just „õigeid“ hetki. Meie oleme oma piltidega väga rahul!

ENEKEN ja TARVO15.07.2015

Meie jaoks oli see päev kõige tähtsam ja mälestused kõige olulisemad! Sinu roll selles päevas oli väga suur, jäädvustamas seda kõike, meie ühist ja õnneliku elu algust. Ainuõige otsus oli just sind meie pulma pildistama kutsuda! Suur, suur aitäh sulle meeletult ilusate piltide eest!

PILLERIIN ja TANEL15.08.2015

Suuuur-suur aitäh, Valmar! Äärmiselt rahul oleme. Ja väga õnnelikud – umbes nagu nendel piltidel 😀

CLAUDIA ja PRIIT30.06.2012

Thank you for the great photos you took of our wedding!!! We love your style and couldn’t have chosen a better photographer, we were so impressed!!! Exactly what we wanted and even better!

MONIKA ja MAREK02.06.2012

Täname sind väga professionaalse ja meeldiva koostöö eest! Meie jaoks oli esmakordne selliste fotosessioonide tegemine ja sina suutsid need muuta meeldejäävaks ja toredaks kogemuseks. Ja pildid nii sessioonidest kui pulmadest on muidugi superilusad!

KETLIN ja MARKO06.06.2015

Aitäh aitäh aitäh. Hea et sa naljakate nägudega pildid ka oled pannud – naersime nii, et kõhulihased valusad. Olenemata pilvisest ilmast on pildid super head jäänud. Mereranna piltidel on väga mõnusad mahedad toonid. Ja pea igal kaadril on mõni moment tabatud, mida rõõmuga meenutada. Vaatasime 2 tundi pilte ja tõdesime, et sai ikka õige fotograaf küll valitud.

KRISTA ja KARL16.08.2014

See oli tõeliselt äge ja imeilus üllatus! Ma arvasin, et saame ühe täiesti tavalise plaadi, aga võta näpust – sa olid veel nii palju vaeva näinud, oled tõeline oma ala proff ja julgeksime sind igale pruutpaarile soovitada 🙂 Meil igatahes väga vedas, et sind leidsime 🙂

ANDRA ja ARTI07.01.2012

Oleme piltidega igati rahul. Võrreldes teiste tehtud piltidega on üpriski suur vahe sees. Arvame, et professionaalne fotograaf pulmas on igati vajalik ja väärt iga kulutatud senti.

TRIINU ja KAUPO30.12.2011

Meile väga meeldib Sinu loominguline lähenemine, seega pilte on lisaks muule ka põnev vaadata. Aitähh!